West-Vlaanderen

Barbara Vandebrande
T: 050 40 30 84
M: barbara.vandenbrande@syntrawest.be

Marion Decock
T: 050 40 30 84
M: marion.decock@syntrawest.be

je bent nieuw in Vlaanderen?

Nour Asaad
T: 0472 49 51 73
M: nour.asaad@starterslabo.be

Thomas Margot
T: 0472 92 12 53
M: Thomas.margot@starterslabo.be

 

Oost-Vlaanderen

Lila Oumalloul:
T: 052 25 08 31
M: lila.oumalloul@syntra-mvl.be

Anja De Kezel:
T: 09 243 41 53
M: anja.de.kezel@syntra-mvl.be

je bent nieuw in Vlaanderen?

Celine Duchi:
T: 09 272 79 07
M: celine@starterslabo.be

 

Antwerpen

Eline De Smedt:
T: 0492 97 48 66
M: eline.desmedt@syntra-ab.be

Cara Van den Cloot:
T: 0494 90 47 88
M: cara.vandencloot@syntra-ab.be

Valerie Robberechts:
T: 0492 23 88 32
M: valerie.robberechts@syntra-ab.be

je bent nieuw in Vlaanderen?

Wali Sediqi:
T: 0483 10 05 23
M: Wali.Sediqi@starterslabo.be

 

Vlaams Brabant

Eline De Smedt:
T: 0492 97 48 66
M: eline.desmedt@syntra-ab.be

je bent nieuw in Vlaanderen?

Achot Epremjan:
T: 0472 19 74 24
M: achot.epremjan@starterslabo.be

 

Limburg

Nico De Wil
T: 011 30 32 31
M: nico.dewil@syntra-limburg.be

Kevin Vermijl
T: 011 30 32 22
M: kevin.vermijl@syntra-limburg.be

je bent nieuw in Vlaanderen?

Fatma Cosar:
T: 0488 75 14 48
M: fatma.cosar@stebo.be

Ben Tielens
T: 0478 59 73 63
M: ben.tielens@stebo.be

Contacteer ons

contactformulier jumpstarters
Voornaam
Achternaam
Doelgroep *
GDPR *

Disclaimer

Op alle teksten op deze website rust auteursrecht. Het is zonder toestemming niet toegestaan om de teksten te kopiëren, verspreiden of op een andere manier openbaar te maken..

© 2021 Jumpstarters